Rdeči križ Lom vabi na izlet v Preddvor

Objavil Skrbnik

14. 5. 2026

Rdeči križ Lom vabi starejše krajane Loma na binkoštni ponedeljek, 25. 5. na izlet.

V Preddvoru nas bo v gradu Dvor sprejela grofica, ki nam bo predstavila bogato življenje v gradu, kakor tudi predmete v prostorih revnejšega sloja. Kupili boste lahko grofičin liker. Na Jezerskem bo domačinka, kmetica leta 2009,  Olga Tičar predstavila pomen Jenkove kasarne, okrepčali pa se bomo v gostilni Kočna. Veseli bomo, če se nam boste pridružili tudi mlajši krajani.

Vaš prispevek je 20€.

Zaradi nizkih temperatur priporočamo topla oblačila.

Odhod 25. 5. 2026 ob 9.00 iz kamnoloma.

Prijavite se do 20.5. Miri Čemažar 031 554  353

 

Mogoče vas zanima tudi…

Izlet starejših krajanov Loma

Izlet starejših krajanov Loma

KO RK Lom, je peljal starejše krajane Loma s spremljevalci na izlet. V Preddvoru nas je v Gradu Dvor sprejela grofica....